Handlowiec

Pani sprzedająca samochodyGPTECH ekspert w montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Wyróżnia nas wiedza, którą systematycznie aktualizujemy oraz bezcenne doświadczenie. Nasi Klienci cenią nas za zaangażowanie, profesjonalizm oraz przede wszystkim za efekty naszej pracy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ROZWIŃ SKRZYDŁA!

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych firmy,
  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów z klientami,
  • raportowanie statusu realizowany prac,

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • prawo jazdy kat. B
  • wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem,

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Przed wysłaniem aplikacji prosimy zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną pod adres www.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.